Problem z kontem

Ta strona przeznaczona jest dla osób, które mają problem z wejściem na serwer (z powodu wymagania np. autoryzacji premium lub /login <hasło> bądź dla osób chętnych przenieść swoje konto na inną nazwę użytkownika.


Poniżej przedstawione są najczęściej występujące problemy i rozwiązania. Jeśli nie możesz znaleźć dla siebie dobrego rozwiązania lub nie czujesz się pewny, czy dobrze coś zinterpretowałeś, skonsultuj się z administracją na TS3, a z chęcią Ci pomożemy:

Dragon-TS.EU
Zapomniałem swojego hasła do konta Minecraft Premium
#1
Rozwiązanie: zresetowanie hasła na koncie Minecraft Premium

Nie możemy odzyskać Twojego konta Minecraft Premium, gdyż za to odpowiedzialny jest Mojang (z którym nie jesteśmy w żaden sposób powiązani). W tym celu musisz postępować zgodnie z krokami opisanymi na stronie https://account.mojang.com/password.

Wchodzę pierwszy raz na serwer (nigdy się nie rejestrowałem) z konta Minecraft Premium i wymaga on ode mnie zalogowania się za pomocą hasła
#2
Rozwiązanie: utworzenie nowego konta na serwerze Dragon-Survival.EU

W tym celu musisz wejść jednorazowo na serwer Minecraft nowekonto.dragon-survival.eu (z dowolnej wersji gry) za pomocą konta Minecraft Premium. Po wejściu na ten serwer, zostanie utworzone nowe konto na serwerze Dragon-Survival.EU i będziesz mógł normalnie grać.

nowekonto.dragon-survival.eu
Chcę zmienić wygląd skórki mojej postaci
#3
Rozwiązanie: zmiana wyglądu skórki na koncie Minecraft Premium

Tylko osoby posiadające konto Minecraft Premium mogą cieszyć się skórką postaci. W celu zmiany udaj się na stronę https://my.minecraft.net/pl-pl/profile/skin. Bez posiadania konta Minecraft Premium nie ma możliwości posiadania skina (dlatego polecamy kupić konto Premium).

Nigdy nie grałem na Dragon-Survival.EU, nie mam konta Minecraft Premium, a wymaga on ode mnie autoryzacji premium
#4
Rozwiązanie: zmiana nazwy użytkownika

Oznacza to, że próbujesz zająć czyjąś nazwę użytkownika konta Minecraft Premium. Musisz zmienić nazwę użytkownika i grać na innej lub kupić konto Minecraft Premium.

Od dawna grałem na serwerze Dragon-Survival.EU bez konta Minecraft Premium i nagle nie mogę grać, bo wymaga on ode mnie autoryzacji premium
#5
Rozwiązanie: zmiana nazwy użytkownika i przeniesienie starego konta Dragon-Survival.EU lub wejście za pomocą konta Minecraft Premium

  • Jeżeli to Ty kupiłeś właśnie konto Minecraft Premium na tej samej nazwie użytkownika co zawsze, musisz zalogować się za pomocą niego.
  • Jeżeli to nie Ty kupiłeś, oznacza to, że ktoś zajął Twoją nazwę użytkownika i musisz przenieść swoje konto na inne, które jest nieużywane, ale możesz być spokojny (nikt nie zajął Twoich przedmiotów lub rangi jeżeli miałeś dobre hasło na serwerze).

Przenieś swoje niedostępne konto na konto bez Minecraft Premium
Kupiłem konto Minecraft Premium i chcę powiązać swoje stare konto Dragon-Survival.EU (które nie ma logowania premium) z kontem Minecraft Premium
#6
Rozwiązanie: przeniesienie konta Dragon-Survival.EU

  • Jeżeli jest to taka sama nazwa użytkownika i pierwszy raz używasz tego konta Minecraft Premium na Dragon-Survival.EU, wystarczy, że się zalogujesz na serwerze i automatycznie wszystko zostanie przeniesione oraz będziesz mógł spokojnie zapomnieć o /login <hasło>.
  • Jeżeli jest to inna nazwa użytkownika lub wcześniej logowałeś się z tego konta Minecraft Premium przed zmianą nazwy użytkownika, musisz przenieść swoje konto serwera Dragon-Survival.EU. Do jego przeniesienia potrzebujesz znać starą nazwę użytkownika, hasło na Dragon-Survival.EU (czyli to, czym się logowałeś przy pomocy komendy /login <hasło>) oraz nową nazwę użytkownika.

Przenieś swoje konto bez autoryzacji premium na Minecraft Premium
Chciałbym przenieść rangę z konta Minecraft Premium na konto bez autoryzacji premium
#7
Rozwiązanie: brak

Nie przenosimy rang(i) z konta Minecraft Premium na konto bez autoryzacji premium i nie ma takiej możliwości, aby przenieść.

Chciałbym przenieść rangę z jednego konta Minecraft Premium na inne konto Minecraft Premium
#8
Rozwiązanie: brak

Nie przenosimy rang(i) pomiędzy dwoma kontami Minecraft Premium i nie ma takiej możliwości, aby przenieść.

Chciałbym zmienić nazwę użytkownika na koncie, które nie jest powiązane z Minecraft Premium na inną nazwę, która też nie jest powiązana z Minecraft Premium
#9
Rozwiązanie: brak

Nie przenosimy rang pomiędzy dwoma kontami niepowiązanymi z Minecraft Premium.

Zapomniałem swojego hasła do konta na Dragon-Survival.EU, które nie było powiązane z Minecraft Premium
#10
Rozwiązanie: rozmowa z administratorem na TS3

W tym celu musisz wejść na nasz TeamSpeak i skonsultować sprawę indywidualnie z naszym administratorem, który jest za to odpowiedzialny (xHeLLoS).

Dragon-TS.EU
Serwer Dragon-Survival.EU nie jest w żaden sposób związany z firmą Mojang oraz nie powinien być uznawany za firmę zatwierdzoną przez Mojang.